
Music For Men
19 grudnia 2019
Go Ahead
23 grudnia 2019Zmartwychwstaniemy
50.00 zł
LP, 12″, 33 1/3 RPM, Black Vinyl
Brak w magazynie
Dla wszystkich, którzy znają ich poprzednie płyty czy byli na koncertach to będzie szok. Po drugiej, świetnie przyjętej przez fanów i dziennikarzy muzycznych, mroczno-gorzkiej płycie "Pogo" z 2014 roku pisano, że jest "mocna jak spirytus i ostra jak brzytwa", że "faceci po przejściach śpiewają smutne piosenki o miłości i śmierci".
Ale ta rockowa załoga pod wodzą Arka Jakubika już wtedy wiedziała, że na trzeciej płycie musi być rewolucja. I jest. Otworzyli się na nową energię. Na muzykę. Na zupełnie nowe brzmienia.
Za muzyczne zmartwychwstanie Dr Misio odpowiedzialny jest Kuba Galiński, młody, wybitnie wszechstronny producent muzyczny. Słychać to na tej płycie. Bez zmian został przekaz. Dalej śpiewają "smutne piosenki o miłości i śmierci" do tekstów Vargi i Świetlickiego. Cyniczne, depresyjne i jak zawsze celne obserwacje współczesnego świata.
Tyle, że teraz ten przekaz jest podszyty wyjątkowo dużą dozą inteligentnej ironii. I może częściej niż zwykle wadzą się w swoich piosenkach z Bogiem. Nieprzypadkowo wszak płyta nosi tytuł "Zmartwychwstaniemy".
Rok wydania | |
---|---|
Nośnik | |
Nośnik [ilość] | 1 |
Rodzaj wydania | ORIGINAL |
Rok nagrania | 2017 |
Dźwięk | STEREO |
Kolor | BLACK |
Nagrane strony | 2 |
Rozmiar | 12" |
Prędkość | 33 1/3 RPM |
Gramatura | 140 GRAM / 12" |
Kraj | Polska |
Tracklista
- 1. Zmartwychwstaniemy
- 2. Mordor
- 3. Pismo
- 4. Za dużo
- 5. Klubokawiarnia Smutek
- 1. Ochroniarz
- 2. Bądź moim Googlem
- 3. Nonsens
- 4. Hejter
- 5. Po nas