Sklep

Panzer
26 kwietnia 2023
Dziewczyny Chcą Więcej
4 maja 2023

We Are The Change

40.00 

CD, Digipack

Na stanie

SKU: 5905674947482 Kategorie: , Tagi:
artysta: Lockdown
wydawnictwo: Jimmy Jazz Records
numer katalogowy: CD JAZZ 214

Gdy ktoś mówi o zespole złożonym z dzieciaków zapewne od razu pojawiają się skojarzenia z Arką Noego albo Fasolkami, ich słodkimi piosenkami o Puszku Okruszku, biedronkach, religii, zabawie czy Panu Tik-Taku… Tym razem nic z tego!

 

LOCKDOWN to hardcore/punkowy zespół dzieciaków grających melodyjną, a jednocześnie mocną i pełną zaangażowania, oraz niesamowitej energii, muzykę płynącą prosto z młodych serc i głów. Lockdown to dowód na to, że punk rock mimo tego, że narodził się kilkadziesiąt lat temu może być ciągle atrakcyjny dla młodej generacji zainspirowanej takimi zespołami jak Rise Against, Sum 41, Pennywise, Fever 333, Ignite, H2O czy polskim CF98.

Bycie nastolatkiem w dzisiejszym świecie jest bardzo trudne. Presja w szkole i w domu, fale hejtu w szkołach i Internecie, brak zrozumienia wśród rówieśników, nieustanna groźba wojny, świadomość nierówności społecznych… muzyka często pomaga przetrwać i Lockdown chce się nią dzielić. To ich bunt i niepokój, który eksploduje przez muzykę hardcore/punk, ostre gitarowe riffy, agresywną perkusję i melodyjny wokal.

 

Lockdown to trójka dzieciaków w wieku 14 (wokal i gitara) i 10 lat (perkusja), wspieranych przez dorosłego basistę, mających profesjonalne podejście do muzyki, niezwykle energetycznej i opatrzonej ich własnymi tekstami, zaangażowanymi społecznie i politycznie.

Chcemy wciągać młodych ludzi w muzykę hc/punk, a wyciągać ich z ekranów telefonów i komputerów – deklarują młodzi muzycy zespołu – aby zaczęli patrzeć i zastanawiać się nad tym, co dzieje się na świecie i co mogą zmienić na lepsze dla planety, zwierząt i innych ludzi. We are the change!!!!

 

Sprawdź jak brzmią Punk Rock Kids z Lockdown i ich Young School….

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2023

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

DIGIPACK

Kraj

Polska

Tracklista

  • 1. We Are The Chance
  • 2. Push Back
  • 3. Nigdy
  • 4. I Don’t Care
  • 5. Pokolenie
  • 6. Hate
  • 7. Climate Fighter
  • 8. Time