Sklep

Na Żywca
28 lutego 2025

The World Is A Game

68.00 

CD, Digipack

Pozostało tylko: 3

SKU: 0777078919434 Kategorie: , Tag:
artysta: Mystery
wydawnictwo: Unicorn Digital
numer katalogowy: UNCR-5090

Piąty album studyjny kanadyjskiego zespołu Mystery, który w tym momencie składał się z duetu Michela St-Pere i Benoîta Davida.

 

Perkusista Steve Gagné opuścił zespół w 2011 roku, dzięki czemu założyciel Mystery Michel St-Pere znalazł nowego perkusistę. Podczas gdy Nick D'Virgilio pracował z Cirque du Soleil w Kanadzie, St-Pere skontaktował się z nim w sprawie nagrania utworów perkusyjnych na album jako muzyk sesyjny , na co się zgodził. Antoine Fafard, który wcześniej pracował z Mystery jako muzyk sesyjny, nagrał ścieżki basowe i dodatkowe gitary akustyczne. Marilene Provencher-Leduc zagrała wszystkie flety na tym albumie.

Nagrywanie albumu zostało wykonane w trzech studiach. Piosenki perkusyjne D'Virgilio zostały nagrane w Chemical Sound w Toronto w dniach 3 i 4 października 2011 r., Basowe i akustyczne gitary Fafarda zostały nagrane w jego własnym studio, Inhus Studio, w Anglii, a reszta nagrania została wykonana w St. Pere's / Serge Gangloff's Studio Illusion III.

 

Z wyjątkiem dwóch utworów, które powstały wiele lat wcześniej, "A Morning Rise" i "Dear Someone", cała muzyka na albumie była zupełnie nowym materiałem napisanym krótko po wydaniu One Among the Living.

 

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

REISSUE

Rok nagrania

2012

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

DIGIPACK

Kraj

Zagraniczna

Tracklista

  • 1. A Morning Rise00:01:18
  • 2. Pride00:11:28
  • 3. Superstar00:06:59
  • 4. The Unwinding Of Time00:00:49
  • 5. The World Is A Game00:07:57
  • 6. Dear Someone00:06:21
  • 7. Time Goes By00:06:04
  • 8. Another Day00:19:02

Może spodoba się również…