Snuff Out
16 czerwca 2015
A Short History Of Rock Music In Ukrainian
2 września 2015

Mr.Mankind

25.00  22.50 

CD, Digipack

Na stanie

SKU: 5907996080144 Kategorie: , Tagi: ,
artysta: Shata Qs
wydawnictwo: Lou & Rocked Boys
numer katalogowy: LOU 151CD

Mr.ManKind to album, który łączy w sobie kilka gatunków muzycznych takich jak funk, reagge i soul z elementami elektroniki. Materiał okraszony jest fantastycznymi partiami wokalnymi oraz bardzo solidnie osadzoną i znakomicie brzmiącą sekcją rytmiczną. Całość o niebanalnym przekazie. Jak sama nazwa wskazuje “Mr.ManKind” to album dedykowany rodzajowi ludzkiemu i człowiekowi, jako zagubionej jednostce w świecie systemu.

Każdy utwór jest manifestacją przemyśleń, szukania prawdy i rozwiązań. Mr.ManKind to płyta, której realizacja trwała ponad rok, podczas którego skrupulatnie wybierani byli artyści i muzycy, z których to wsparciem i wkładem tworzony był cały projekt ShataQS. Dammy Bolarin, Naweed Ahmed , Łukasz Olejarczyk, Piotr (kovias) Kowieski to tylko kilka nazwisk spośród wielu jego budowniczych. Autorem aranżacji oraz produkcji płyty jest Łukasz Damrych, wybitny wrocławski producent muzyczny, pianista, kompozytor oraz zdobywca nagrody „Tukan” za najlepszą aranżację muzyczną na 26-tym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej.

SHATA QS
– to artystka, której korzenie rozwijały się nie tylko w Polsce ale i głęboko w Azji oraz w mieście Nowy York. Od wielu lat działająca na polskich i zagranicznych scenach muzycznych, poszczycić się może solidną kolekcją osiągnięć artystycznych, w tym współpracą z wieloma wybitnymi artystami scen międzynarodowych. Ma na swoim koncie singiel “You’re beautiful” oraz płytę EP “The Colors I Know”. Jej oryginalne spojrzenie na rzeczywistość ma duży wpływ na jej twórczość i tematykę utworów. Pomimo powiązania z ruchem rastafariańskim jej muzyka nie ma twardych szpon reggea'owych
lecz bardziej elementy funku, soulu i elektroniki. To muzyka okraszona fantastycznymi partiami wokalnymi oraz bardzo solidnie osadzoną i znakomicie brzmiącą sekcją rytmiczną. W 2013 roku wraz ze swoim siedmioosobowym składem zwyciężyła finał muzycznego programu telewizyjnego “MUST BE THE MUSIC”. Według krytyków swoim niekomercyjnym utworem “DIE FREE” ShataQS “złamała system” a oryginalnością, spójnością formy i świadomością muzyczną rzuciła na kolana zarówno jurorów jak i publiczność. Jest zdobywcą trzeciego miejsca oraz nagrody za najlepszy wokal na międzynarodowym festiwalu TAUBERTAL OPEN AIR EMERGENZA 2014 w Niemczech. Jest też jedną z trzech finalistów eliminacji do 20. PRZYSTANKU WOODSTOCK 2014 co w rezultacie dało jej zespołowi bilet na dużą scenę woodstock’u w pierwszy dzień festiwalu 2014r. Autorem aranżacji oraz producentem muzycznym całego projektu ShataQS jest wybitny wrocławski pianista ŁUKASZ DAMRYCH. To właśnie przy współpracy z Łukaszem powstał singiel “You’re beautiful” oraz płyta EP “The Colors I know” ShataQS to coś więcej niż jednoosobowy artystyczny twór. To silna grupa wszechstronnych muzyków, która swoją oryginalnością, muzykalnością oraz swobodą wypowiedzi wychodzi poza komercyjne schematy wnosząc absolutnie nowy, świeży powiew na rynek muzyczny nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami.

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2015

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

DIGIPACK

Kraj

Polska

Tracklista

 • 1. Follow The Blind
 • 2. Who Would We Be
 • 3. Die Free
 • 4. Ludzie x
 • 5. Mr.ManKind
 • 6. Message To Us
 • 7. Show Your Love In Deeds
 • 8. Walk Through The Fire
 • 9. We Run This
 • 10. Teraz
 • 11. Think Positive

Możesz lubić także…

Nie znalazłeś płyty? Napisz do nas