Sklep

Kminek 22
10 listopada 2022
Cultural Concept
18 listopada 2022

Miles And Miles Of You

110.00 

LP, 12″, 33 1/3 RPM, Black Vinyl

Pozostało tylko: 5

SKU: 0194690713019 Kategorie: , Tagi:
artysta: Pat Green
wydawnictwo: Empire
numer katalogowy: ERE779

Odznaczając się odpornością, dojrzałością i optymistyczną radością twórczego odrodzenia, Pat Greena Miles and Miles of You jest dziełem ikony odzyskującej teren, który tylko on sam mógł zdobyć. Dziesięć świeżych utworów jest niczym duchowy wydech sławnego trubadura, który zabiera fanów w podróż na drugą stronę zamieszania… i do miejsca, gdzie stare drogi znów stają się nowe.

 

Green, uznawany za jednego z ojców założycieli współczesnej sceny Texas Country, w ciągu 25 lat od wydania swojego debiutanckiego albumu Dancehall Dreamer przebył wiele dróg. Nominowany do nagrody Grammy singer-songwriter o niespożytej sile twórczej, jego kariera wykroczyła poza ramy "gwiazdy country" i obejmuje pracę malarza, rzeźbiarza, filantropa, człowieka rodzinnego i nie tylko. Ale jedno pozostało niezmienne – jego wizja.

 

Czternasty album Greena, Miles and Miles of You, jest jednocześnie jego pierwszym od prawie siedmiu lat – ponieważ jego styl pisania oparty na inspiracji oznacza, że nie zmusza nikogo do stworzenia piosenki. Ale ta filozofia sprawia również, że cały album może pojawić się w fali ekspresji, a Green teraz nazywa Miles and Miles of You projektem "bez wysiłku".

 

"To było po prostu takie gładkie i naturalne", mówi. "Piszę piosenkę, kiedy przychodzi, i to było jak 'Człowieku, jesteśmy na fali'".

 

Nagrany poza Austin z producentem Dwightem Bakerem (Bob Schneider, Josh Abbott Band), więcej tej historii ujawnia się z każdym utworem, jako że Green i jego zespół odzwierciedlają luźną atmosferę pisania piosenek z balladami country, energią dancehallu, refleksją soulową i momentami, bagnistym bluesowym uderzeniem. "Im jesteś starszy, masz po prostu więcej do przemyślenia" – mówi. " Więc to jest To właśnie jest ta płyta – facet, który ma więcej do myślenia, przechodzi przez ciężki okres i wchodzi w coś tak zabawnego i pięknego jak tworzenie. Po prostu wezmę piłkę i będę z nią biegał".

 

Tracklista

A1 I'm Going Home

A2 Miles and Miles of You

A3 Build You a Bar

A4 April 5th

A5 If It Don't Have a Honky Tonk

B1 Bad Bones

B2 Steady

B3 All In This Together (feat. Abby Anderson)

B4 This Old Hat

B5 Echo

B6 If It Don't Have a Honky Tonk (PFG Version)

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2021

Dźwięk

STEREO

Kolor

BLACK

Nagrane strony

2

Rozmiar

12"

Prędkość

33 1/3 RPM

Gramatura

140 GRAM / 12"

Kraj

Zagraniczna

Tracklista

 • A 1. I’m Going Home
 • A 2. Miles and Miles of You
 • A 3. Build You a Bar
 • A 4. April 5th
 • A 5. If It Don’t Have a Honky Tonk
 • B 1. Bad Bones
 • B 2. Steady
 • B 3. All In This Together (feat. Abby Anderson)
 • B 4. This Old Hat
 • B 5. Echo
 • B 6. If It Don’t Have a Honky Tonk (PFG Version)