The V Budos Band
6 maja 2019
New
10 maja 2019

Life Metal

48.00 

CD, Jewel Case

Na stanie

SKU: 0808720030020 Kategorie: , Tagi:
artysta: Sunn O)))

Współzałożyciele SUNN 0))) Stephen O’Malley and Greg Anderson nim weszli do studia, by nagrać najnowszą płytę "Life Metal" uczestniczyli we wspólnych sesjach z Tosem Nieuwenhuizenem. Po tych wstępnych przygotowaniach O’Malley i Anderson spędzili niespełna dwa tygodnie w studiu Steve'a Albiniego w Chicago. Efekt ich współpracy okazał się powalający. W utworach z "Life Metal" jest dużo oddechu i mieniących się barw, a brzmienie jest monumentalne, wręcz olbrzymie. Sesje nagraniowe zostały zarejestrowane w sposób nieskazitelny i autentycznie adekwatny, bez żadnej skazy dla charakteru granej przez SUNN 0))) na żywo muzyki. Płyta została zarejestrowana z użyciem analogowej technologii, otwierającej nowe możliwości dla brzmienia zespołu i procesu produkcji.

 

W nagrywaniu płyty "Life Metal" gościnnie wzięli udział: kompozytorka i wokalistka Hildur Guðnadóttir (Múm, Pan Sonic, Angel), wieloltnie przyjaciel zespołu Tim Midyett (Silkworm, Bottomless Pit, Mint Mile) oraz kompozytor Anthony Pateras.

 

Album został wzbogacony niesamowitymi pracami Samanthy Keely Smith utrzymanymi w stylu malarstwa renesansowego oraz poruszającymi wyobraźnię zdjęciami autorstwa Ronalda Dicka.

 

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2019

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

JEWEL CASE

Kraj

Zagraniczna

Tracklista

  • 1. Between Sleipnir’s Breaths00:12:42
  • 2. Troubled Air00:11:48
  • 3. Aurora00:19:09
  • 4. Novæ00:25:24

Może spodoba się również…

Nie znalazłeś płyty? Napisz do nas

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?