Nothing To Declare
25 lipca 2022
The Intimate Landscape
27 lipca 2022

Harmonizer

128.00 

LP, 12″, 33 1/3 RPM, Black Vinyl

Pozostało tylko: 3

SKU: 0781484079514 Kategorie: , Tagi:
artysta: Ty Segall
wydawnictwo: Drag City
numer katalogowy: DC795

Wyłaniając się z mgły, kurzu i ciszy czasu, Ty Segall zasiada za kierownicą nowej, eleganckiej maszyny, a konfetti kartek wyrwanych z jego trwającej sagi mknie za nim w powietrzu.

 

Harmonizer, jego pierwszy album od dwóch lat, Ty gładko wkracza na nieoczekiwane terytorium, dokładnie tam, gdzie lubi się znaleźć! Odpowiadając na wyzwanie, jakie postawiły przed nim jego nowe piosenki: syntezatorowe przeprojektowanie produkcji, Ty z impetem wdziera się w głąb siebie, korzystając z bogactwa możliwości gitarowych i klawiszowych. Harmonizer to błyszczące, ledwie niespotykane dla niego brzmienie, i prawdę mówiąc, zachwyca ono ucho – ale w rękach Ty'a brzmienie to jest również narzędziem, które pozwala mu przeciąć gęste zarośla, tworząc jedne z jego najczystszych piosenek i najbardziej surowych pomysłów do tej pory. Model produkcyjny Harmonizera umieszcza ściśle kontrolowane bity w gęstych, klawiszowych teksturach, a bezpośrednio wprowadzony sygnał z gitary jęczy i brzęczy celowo od lewej do prawej. The Freedom Band pojawia się na całej płycie, ale często pojedynczo, a ich wkłady pozostawiają charakterystyczny ślad w procesie produkcji, gdziekolwiek się pojawią. Działając w tym hermetycznym środowisku, mając na uwadze precyzję, wyczucie i wybuchową masę, Ty's stworzył potężny zestaw do słuchania – a kiedy już wejdziesz między wiersze, potrzeba dowiedzenia się więcej rośnie z każdym utworem.

 

Zamknięte drzwi wymagają ponownego otwarcia, bez względu na to, co się stanie. Otwierasz je i wtedy możesz przez nie przejść. A po drugiej stronie jest światło. O tym właśnie jest ten album.

 

Tryskający transcendentalną energią Harmonizer jest przedłużeniem klasycznego stylu Emotional Mugger i Sleeper, powracając do samotnych dni i ohydnych nocy wyalienowanej, dorosłej, złej duszy, aby w końcu wszystko było dobrze.

 

Tracklista

Strona A

Learning

Whisper

Erased

Harmonizer

Pictures

 

Strona B

Ride

Waxman

Play

Feel Good

Changing Contours

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2021

Dźwięk

STEREO

Kolor

BLACK

Nagrane strony

2

Rozmiar

12"

Prędkość

33 1/3 RPM

Gramatura

140 GRAM / 12"

Kraj

Zagraniczna

Tracklista

  • A 1. Learning
  • A 2. Whisper
  • A 3. Erased
  • A 4. Harmonizer
  • A 5. Pictures
  • B 1. Ride
  • B 2. Waxman
  • B 3. Play
  • B 4. Feel Good
  • B 5. Changing Contours

Może spodoba się również…