Sklep

Furia
17 czerwca 2015

Wilk Chodnikowy / Nie Myśl O Mnie Źle

45.00 

Box 2CD, Digipack, Cover Cardboard

Pozostało tylko: 3

SKU: 5908279349521 Kategorie: , Tagi:
artysta: Bisz (B.O.K.)
wydawnictwo: Andromeda
numer katalogowy: BOX CDC 216

Box 2CD, Digipack, Cover Cardboard

Bisz to wyjątkowa osoba na polskiej scenie muzycznej. To wyjątkowy raper, ewidentnie wyróżniający się na tle wielu innych, podobnych do siebie. Niecodzienne łączenie obserwacji otaczającego go świata z jego zamiłowaniem do poezji, filozofii i kina tworzą wypadkową, którą łatwo zaszufladkować w kategorii “rap alternatywny”… Jednak nic bardziej błędnego. Bisz to raper kochający klasyczne brzmienie. Brzmienie, po które słuchacze rapu sięgają najczęściej. Bisz to „nowa klasyka” w hiphopowym nurcie. Jako członek formacji BiszOerKay, debiutując krążkiem “W stronę zmiany”, zgromadził potężne grono słuchaczy. Decydując się na solowy album, dwoma pierwszymi singlami – “Pollock” i “Banicja”, oraz gościnnymi występami na tak uznanych i udanych płytach jak „Prosto mixtape Dj Kebs” czy „Aloha 40%”, narobił sporo zamieszania.

Za warstwę liryczną tego albumu odpowiada tylko i wyłącznie on – nie zaprosił nikogo, choć bez wahania takie zaproszenie przyjęli by najlepsi wykonawcy w kraju. Muzykę stworzyli jedni z najlepszych producnetów w kraju, m.in. Oer i Bob’Air.

Mam Na Imię Aleksander (MNIA) to polski raper pochodzący z Gryfina, obecnie działający we Wrocławiu. Zadebiutował nielegalnym albumem pt. „Odczucia”, wyprodukowanym w całości przez Ziemaka. W pięciu utworach gościnnie pojawił się DJ Ace.

Przełomowym momentem w karierze MNIA było nagranie utworu inspirowanego filmem Magdaleny Piekorz „Pręgi”. Po premierze kawałka raper otrzymał propozycję dołączenia do Fandago Records i tym samym możliwość nagrania legalnego albumu.

Mam Na Imię Aleksander to raper wyróżniający się zamiłowaniem do poezji, filozofii i kina. To wykonawca kochający klasyczne brzmienie. „Nie myśl o mnie źle” to album zawierający 15 mocnych, ciekawych i głębokich utworów. Za stronę muzyczną odpowiadają najlepsi polscy producenci, zaś gościnnie udzielają się czołowi raperzy polskiej sceny hiphopowej, m.in. Mioush.

TRACKLIST CD1

1. Zew
2. Wilk chodnikowy
3. Jestem bestią
4. Carrie
5. Wnyki
6. Zawleczki, nakrętki, kapsle
7. Niech czas stanie
8. Trainspotting
9. W biegu
10. Role playing life
11. Głupiomądry
12. Indygo
13. Pollock
14. Banicja


TRACKLIST CD2
1. Intro – Young King
2. Skąd On się wziął
3. Tlen
4. Sukces
5. Znamy się
6. Zakochany w życiu na pół gwizdka
7. Zaufanie
8. Dom
9. Kaskader
10. Nie powtarzaj
11. Musze zrobić to sam
12. Nie myśl o mnie źle
13. Zmieniłem się
14. Outro – Odpowiedzialność
15. Tlen RMX

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

2

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2015

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

BOX SET CD

Kraj

Polska

Tracklista

Może spodoba się również…