
It Is Us B / W Dig Those Trenches
3 czerwca 2016***Deleted*** Polish Blood
27 czerwca 2016Muzyka – Do Samochodu [Muzyka Na Każdą Okazję]
16.00 zł
CD, Jewel Case, Cardboard Slipcase
Brak w magazynie
Bez względu na to, czy zauważamy ten fakt, czy też nie – muzyka towarzyszy nam prawie zawsze. Jest obecna kiedy wychodzimy do sklepu, restauracji, kosmetyczki czy fryzjera. Jest w każdym filmie, jest tłem programów rozrywkowych a także często informacyjnych w TV. Jest obecna w teatrze i na zawodach sportowych.
Wrażliwość muzyczna pojawia się u każdego dziecka jeszcze zanim zacznie mówić. Powiedzmy to wprost – bez muzyki życie byłoby nudne. Dlatego też słuchamy jej niemal bez przerwy, a wiele osób lubi ją także kategoryzować, zgodnie z nastrojem i przeznaczaniem. Inna muzyka nadaje się, jako akompaniament do pracy, inna do odpoczynku, do celebrowania świąt, urodzin i rocznic, a jeszcze inna, kiedy pragniemy podkreślić podniosłość jakiegoś ważnego wydarzenia.
Seria „Muzyka na każdą okazję” to propozycja dla każdego, kto lubi mieć muzykę blisko w najprzeróżniejszych życiowych sytuacjach. Kolejne tytuły serii to między innymi: „Muzyka na weekend”, „Muzyka na wesele”, „Muzyka na imprezę”, „Muzyka – czas refleksji”, „Muzyka na focha”, „Muzyka dla dzieci”, „Muzyka na sen”. Każda płyta ułożona jest w taki sposób, aby korespondowała z nastrojem lub zjawiskiem, jaki ma w tytule, lub pomagała taki stan osiągnąć.
Rok wydania | |
---|---|
Nośnik | |
Nośnik [ilość] | 1 |
Rodzaj wydania | ORIGINAL |
Rok nagrania | 2015 |
Dźwięk | STEREO |
Compilation | YES |
Opakowanie | JEWEL CASE in a CARDBOARD SLIPCASE |
Bonus | Lady Pank. K.Stanek, Klincz, A.Zaucha, Perfect, Babsztyl… |
Kraj | Polska |
Tracklista
- 1. Jedziemy autostopem – Karin Stanek
- 2. Wszystko czego dziś chcę – Izabela Trojanowska
- 3. Naprawdę piękny dzień – Lady Pank
- 4. Idź precz – Perfect
- 5. Kocham Cię jak Irlandię – Kobranocka
- 6. Spróbuj mnie dogonić – Andrzej Zaucha
- 7. Wielki wyścig – Klincz
- 8. Znów do Ciebie jadę – Felicjan Andrzejczak
- 9. Trochę wolniej – Babsztyl
- 10. Słońce gdy jadę szosą – Sztywny Pal Azji
- 11. Ewolucja, rewolucja i ja – Klaus Mitffoch
- 12. Mała lady punk – Lady Pank
- 13. Gdy grali dla nas Rolling Stones – 2 Plus 1
- 14. Mój jest ten kawałek podłogi – Mr. Zoob
- 15. Lokomotywa z ogłoszenia (LIVE) – Perfect
Może spodoba się również…
-
Salsa Con Estilo – Dance Floor Gems From The Vaults 1950S – 1980S
175.00 zł2LP, 12″, 33 1/3 RPM, Black Vinyl, Gatefold