Sklep

Zephyrean Hymns
3 października 2023
Theodicy
16 października 2023

Erasing The Rats

38.00 

Koperta, Ecopack

Pozostało tylko: 5

SKU: 5059505825972 Kategorie: , Tagi:
artysta: Dishonour
wydawnictwo: Theogonia Records
numer katalogowy: TGR-004

Przygotuj się na nadejście DISHONOUR, nowej siły na scenie black death metalu. Swoją debiutancką EP-ką „Erasing The Rats” mają zamiar wyzwolić wściekłe i mroczne brzmienie, które zniszczy wszelkie oczekiwania. Zawierająca cztery utwory i trwająca 15 minut i 48 sekund EPka sprawi, że będziesz łapał powietrze i miał ochotę na więcej. Pomysł Marco „The Beast” Ferreiry, mizantropijnego lucyferiańskiego pisarza i kompozytora oraz Bruno Silvy, wszechstronnie utalentowanego muzyka i producenta, DISHONOR jest wynikiem ich nieustannego dążenia do muzycznej doskonałości.

Ta debiutancka EPka jest celebracją wszystkiego, co lucyferyczne, odważnym stwierdzeniem, które przeciwstawia się konwencjom i obejmuje ciemność wewnątrz. Każdy utwór to arcydzieło brutalności i mroku, nie pozostawiające Ci innego wyboru, jak tylko poddać się ich diabolicznej wizji.

 

Unikalna mieszanka deathu i black metalu DISHONOUR zapiera dech w piersiach, a jej potężne i brutalne wykonanie przeniesie Cię do najciemniejszych głębin Twojej duszy. W towarzystwie najwyższej klasy muzyków undergroundowej sceny, Nuno Mourão, Magnusa Einara i Rubena Oliveiry, DISHONOR jest gotowy podbić świat swoim surowym i intensywnym dźwiękiem.

 

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2023

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

KOPERTA

Kraj

Zagraniczna

Tracklista

  • 1. Erasing The Rats00:03:53
  • 2. Mayhem’s Heritage00:03:34
  • 3. Storming The Nazarene00:04:28
  • 4. The Choir Of Sodomized Angels00:03:53