Sklep

We Are The Change
3 maja 2023
Koncert W Trójce
5 maja 2023

Dziewczyny Chcą Więcej

43.00 

CD, Digipack

Na stanie

SKU: 5903111500719 Kategorie: , Tagi:
wydawnictwo: Agora
numer katalogowy: 5903111500719

„Dziewczyny chcą więcej” to drugi album muzyczny Katarzyny Miller – jednej z najbardziej znanych polskich psycholożek.

 

Na płycie wydanej nakładem nowopowstałego polskiego wydawnictwa Musicstarter słuchacze znajdą utwory liryczne, sentymentalne ale też wesołe i „kabaretowe”. Nie zabraknie również tango, które artystka darzy szczególną sympatią oraz niecodziennych gości. Swój muzyczny udział w albumie mają Piotr Fronczewski, Janusz Chabior oraz dyrektor artystyczny projektu Maciej Szulc.

 

„To jest płyta o różnych miłościach. Nawet bym powiedziała tak: dwanaście rodzajów miłości, a może nawet więcej, bo w niektórych piosenkach na płycie tematem jest zmieniająca się miłosna sytuacja. Więc o miłości. O polityce mi się nie chce, o kwiatkach i ptaszkach też nie.

 

Muzyka daje mi energię, daje mi poczucie, że mam na co czekać. Cieszy mnie fakt, że moje wiersze zyskują w piosenkach swoje własne życie.” – tak artystka mówi o albumie.

 

Charyzmatyczna, odważna, dowcipna, pogodna i szczera – psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej, w lekki satyryczny sposób zwraca uwagę na błędne schematy, stereotypy i uprzedzenia w relacjach między dwójką ludzi.

 

Kasia jest autorką wszystkich tekstów oraz melodii, a aranżację swoich utworów powierzyła Maciejowi Szulcowi wokaliście oraz dyrektorowi artystycznemu albumu, pracującemu nad nimi w duecie z producentem muzycznym oraz multiinstrumentalistą Tomaszem „Harrym” Waldowskim.

 

Album powstał przy współpracy dystrybucyjnej z Agora S.A. oraz Agora Digital Music. Partnerami albumu są ZAIKS, Sens oraz Wydawnictwo Zwierciadło.

 

Katarzyna Miller – najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.  

 

Z urodzenia Łodzianka.  Jej ukochaną szkołą aż do matury była „Trójka” przy parku. Z pasją działała w szkolnym teatrze. Od studiów Warszawianka. Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Być kobietą i nie zwariować, Bajki rozebrane, Nie bój się życia, Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Kup kochance męża kwiaty, Mam faceta i mam… problem. Mieszka z mężem w Warszawie i Kazimierzu Dolnym, gdzie zbudowała dom. Śpiewa własne piosenki i pisze wiersze oraz limeryki.  

 

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2023

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

DIGIPACK

Kraj

Polska

Tracklista

 • 1. Agatka
 • 2. O rety!
 • 3. Dziewczyny chcą więcej
 • 4. Tamte noce
 • 5. Musiałeś to powiedzieć
 • 6. Jeśli to nie z Tobą
 • 7. Nocne tango
 • 8. On przychodzi z wiersza
 • 9. Kocham
 • 10. Nasze noce
 • 11. Śmiech i łzy
 • 12. Pięknie płynie czas

Może spodoba się również…