Sklep

Heide
25 lipca 2022
The Intimate Landscape
27 lipca 2022

She’s A Beam

78.00 

LPs, 10″, 45 RPM, Black Vinyl, Etched

Pozostało tylko: 3

SKU: 0781484080411 Kategorie: , Tag:
wydawnictwo: Drag City
numer katalogowy: DC804

Czas złamanego narodu! Ciemne niebo nad naszymi dniami, zwiększone poleganie na produktach z czarnego rynku. Chcesz kupić trochę 5-letniego słońca? Z perspektywy 2020 roku, wygląda to całkiem nieźle. Teraz możesz cenić swoje na zawsze, dzięki specjalnemu 10" wydaniu!

 

Smash-cut do 2015 roku. Ty Segall i Cory Hanson z gitarami na piersiach, rozciągają mięśnie pisania piosenek i odnajdują, ku swojej radości, nowe możliwości przy każdym przebiegu gryfu – nową normę w każdej sekundzie. Oznacza to wymianę partii wokalnych w połowie utworu, następnie wymianę z powrotem, szaleńcze modulowanie poprzez zmiany rytmu, szukanie nuty w harmonii, której nigdy wcześniej nie grali ani nie śpiewali. Wszystko w służbie odnalezienia alchemii dobrego samopoczucia w piosence, w której żadna część się nie powtarza. Wszystko to w słodkiej, solidnej atmosferze. Prawie jak forma natychmiastowej nostalgii za światem, który wkrótce będzie " dawniej…".

 

"Co się stało z She Is a Beam!?!", było pytaniem/pasywno-agresywnym żądaniem ze strony miłośników Ty'a i Cory'ego w ciągu ostatnich kilku lat. Oto co się stało!!! Poszła do nieba i żyła tam pięknym życiem. To jest właśnie jego brzmienie. Gitary i harmonie. Pokryte helem klawisze. Niebiańska, Steve Millerowska transformacja syntezatorów. Pozytywność! Lekkość. Rock. Epickie. Energetyczny. Szczęśliwe, headbangingowe dni.

 

"Milkbird Flyer" to idealne 'drugie A' do pary z "She's a Beam", unoszące się na fanfarach błyszczącej gitarowej boskości przed przejściem w wiejski tripper z wesołymi tekstami Psilo-sci-fi-bin, aby wygiąć i rozciągnąć ekstatyczny szmer bitu. Podobnie jak w przypadku "She's a Beam", Ty i Cory unoszą się tak ciasno w harmonii, że mamy wrażenie "Kto jest kim?". Ale to nie ma znaczenia.

 

To są piosenki lost-but-now-found-again i my czujemy to samo! Czyste dźwięki z wczoraj (właściwie sprzed pięciu lat, ale to się czuje, prawda?) są jasne jak moment w czasie, który tylko czeka na swoją szansę zaistnienia, bryłka potencji lądująca prosto między oczami w każdej epoce. Podkręć to i uśmiechnij się, uśmiechnij się, uśmiechnij!

 

Tracklista

A1 She's A Beam 5:07

A2 Milk Bird Flyer 2:36

B Untitled

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2015

Dźwięk

STEREO

Kolor

BLACK

Nagrane strony

2

Rozmiar

10"

Prędkość

33 1/3 RPM

Gramatura

140 GRAM / 12"

Kraj

Zagraniczna

Tracklista

  • A 1. She’s A Beam00:05:07
  • A 2. Milk Bird Flyer00:02:36
  • B 1. Untitled