Sklep

Ultra
9 września 2019
Hurricane
12 września 2019

Nie Wszystko Złoto…

40.00 

Na stanie

SKU: 5907996083800 Kategorie: , Tagi:
artysta: De Łindows
wydawnictwo: Lou & Rocked Boys
numer katalogowy: LOU 248CD

Zespół De Łindows powstał w Katowicach w 2004r. Mają za sobą koncerty w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Występowali m.in. na takich festiwalach jak: Przystanek Woodstock / Pol'and'rock Festival (zagrali tam trzykrotnie), B-Festival, Jarocin, Punk Island (SK), Underground Fest (SK), Keltska Noc (CZ), Hajnówka Rock Festival, Punk Fest i  Czad Festiwal – gdzie pojawili się obok The Offspring i Anti-Flag. W 2018 roku wystąpili podczas "Pomarańczowej Trasy" zespołu Kult.

Najnowsza płyta: "Nie wszystko złoto…" to szósty krążek w ich dorobku. Premierowy longplay to energetyczne gitarowe granie, przebojowe kompozycje i konkretne teksty dotyczące otaczającej nas rzeczywistości. Utwory takie jak "Pragnienie wolności", "Kler" czy "Kraj na pół" na pewno nie pozostawią słuchacza obojętnym. Za to "Nie mogę obiecać", "Mamy czas?", "Ostatni klient"  dają chwilę wytchnienia i dotyczą tematów bardziej przyziemnych. Posłuchajcie sami – niewątpliwe jest to najlepszy materiał jaki powstał pod szyldem De Łindows.

Na dotychczasowych wydawnictwach gościnnie wystąpili m.in.: Jacek Stęszewski (Koniec Świata), Smalec (GaGa/Zielone Żabki), Ania Świstak (Eye for an Eye/L.A.S.T), oraz czeski zespół Kohout Plasi Smrt. Tym razem jako gość pojawia się Karola z hardcore punkowej formacji World Histery X. Najnowsza płyta zawiera 13 premierowych utworów i na pewno nie jest to pechowa liczba.

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2019

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

DIGIPACK

Kraj

Polska

Tracklista

Może spodoba się również…