
Jestem Przestrzeń [Deleted]
12 grudnia 2024
408
19 grudnia 2024Legenda powraca!
Małgorzata Ostrowska powraca w wielkim stylu kolejnym solowym albumem!
Przez ponad cztery dekady obecności na największych polskich scenach Małgorzata Ostrowska napisała własną legendę – opowieść o Artystce zawsze odważnej, zawsze bezkompromisowej, zawsze intrygującej i inspirującej do wytyczania własnych dróg oraz namawiającej do nieoglądania się za siebie.
Dziś świadomie, muzycznie i wizerunkowo, nawiązuje do lat 80., czasu, gdy rozpoczęła się jej wielka muzyczna przygoda: – To powrót do źródeł – mówi Małgorzata Ostrowska. Koncepcja muzyczna i brzmieniowa „Legendy” to zasługa znanego z zespołu Hey gitarzysty i producenta, Pawła Krawczyka. Wyraziste dialogi gitar i syntezatorów to oczko puszczone do słuchaczy przez artystkę. – Elektronikę mam zapisaną w DNA, ale fani mocniejszych, rockowych brzmień także będą usatysfakcjonowani – mówi. Całość spaja mocny, charakterystyczny głos Ostrowskiej. Głos, którego nie da się pomylić z żadnym innym.
„Legenda” to dziesięć kompozycji z tekstami autorstwa samej wokalistki. Choć dziś wciąż porusza często trudne, bolesne tematy, przyjmuje raczej pozycję obserwatorki, która z dystansu przygląda się innym.
Płytę przed premierą promowały single i teledyski: „Legenda”, „Głową w dół” i „Wyspa”
| Rok wydania | |
|---|---|
| Nośnik | |
| Nośnik [ilość] | 1  | 
		
| Rodzaj wydania | ORIGINAL  | 
		
| Rok nagrania | 2024  | 
		
| Dźwięk | STEREO  | 
		
| Opakowanie | DIGIPACK  | 
		
| Kraj | Polska  | 
		
Tracklista
- 1. Legenda00:02:58
 - 2. Wyspa00:03:21
 - 3. Głową w dół00:03:38
 - 4. Schody penrose’a00:03:34
 - 5. Nóż00:04:04
 - 6. Na lepszy czas00:04:02
 - 7. Jeżeli00:03:18
 - 8. Nie potrzeba mi tej miłości00:03:17
 - 9. Nie00:04:10
 - 10. Ktoś00:03:34
 










