Sklep

Bravo Pour Le Clown
6 grudnia 2016
Martwy Kabaret
8 grudnia 2016

Bajki Z Szafy Żyrafy Vol.2

45.00 

Box 3CD

Pozostało tylko: 3

SKU: 5900672922738 Kategorie: , Tag:
artysta: Various Artists
wydawnictwo: Luna Music
numer katalogowy: LUNCD273

Na polskim rynku wyjątek stanowią naprawdę dobre produkcje muzyczne dla dzieci. Chcąc wypełnić tę lukę stworzyliśmy serię płytową, która swoją wyjątkowością zaciekawi i zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

 

Bajki z Szafy Żyrafy to niezwykły cykl płyt CD z mniej lub bardziej znanymi, czarującymi muzycznymi opowieściami. Wszystkie tytuły cechują fabuły napisane czystym, literackim językiem polskim, ubrane w muzykę przez duże „M” – z bogatą orkiestracją, dynamicznymi aranżami i w profesjonalnym wykonaniu.

 

Unikalność tego cyklu tkwi również w tekstach, które nie powielają wzorów rytmicznych disney’owskich rymowanek, ale stanowią mini-opowieści z morałem i przesłaniem. Wysoką jakość muzyczną, kompozytorską czy wykonawczą zapewnią najlepsi twórcy i artyści. Głosów w nagraniach użyczyły zarówno dzieci, jak i znakomici wokaliści-aktorzy polskiej sceny rozrywkowej, jak choćby Cezary Żak, Jolanta Fraszyńska, Kinga Preis, Mariusz Kiljan, Robert Gonera, Olga Bończyk, Damian Aleksander i wielu innych.

 

Formuła wszystkich opowieści polega na łączeniu fragmentów mówionych z piosenkami. Seria jest znakomitą propozycją dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym.

 

Dzięki takim nagraniom dzieci mają okazję zetknąć się z ambitną muzyką, co z pewnością w przyszłości zaprocentuje dobrym gustem i wrażliwością muzyczną.

 

Wydawnictwo cechuje forma wydawnicza najwyższej jakości – kolorowe digipaki utrzymane we wspólnej dla cyklu, spójnej szacie graficznej. W serii ukazało się dziewięć pojedyńczych tytułów, które w edycji limitowanej zapakowaliśmy w trzy boxy. W każdym zestawie znajdują się po trzy, kolejno numerowane płyty.

 

"Bajki z Szafy Żyrafy box vol. 2" zawiera tytuły: "Bajka o Smoku Obiboku", "Księga Dżungli", "Pierścień i Róża".

 

W serii ukazały się również:

"Bajki z Szafy Żyrafy box vol. 1": "Porwanie Dalmatyńczyków", "Zwierzęta Doktora

"Bajki z Szafy Żyrafy box vol. 3": "Mała Księżniczka", "Po cichutku", "Piosenki z Szafy Żyrafy".

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

3

Rodzaj wydania

REISSUE

Dźwięk

STEREO

Compilation

YES

Opakowanie

CARDBOARD BOX

Bonus

Box 3CD: Bajka o smoku obiboku, Księga dżungli, Pierścień i róża

Comments

Bajki z Szafy Żyrafy box vol. 2: Bajka o Smoku Obiboku, Księga Dżungli, Pierścień i Róża

Kraj

Polska

Tracklista

Może spodoba się również…