Sklep

Rap Magister
24 maja 2023
Giganci Piosenki Aktorskiej Vol.1
26 maja 2023

Bajki Z Szafy Żyrafy Vol.1

45.00 

Box 3CD

Pozostało tylko: 1

SKU: 5900672922721 Kategorie: , Tag:
artysta: Various Artists
wydawnictwo: Luna Music
numer katalogowy: LUNCD272

Na polskim rynku wyjątek stanowią naprawdę dobre produkcje muzyczne dla dzieci. Chcąc wypełnić tę lukę stworzyliśmy serię płytową, która swoją wyjątkowością zaciekawi i zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

 

Bajki z Szafy Żyrafy to niezwykły cykl płyt CD z mniej lub bardziej znanymi, czarującymi muzycznymi opowieściami. Wszystkie tytuły cechują fabuły napisane czystym, literackim językiem polskim, ubrane w muzykę przez duże „M” – z bogatą orkiestracją, dynamicznymi aranżami i w profesjonalnym wykonaniu.

 

Unikalność tego cyklu tkwi również w tekstach, które nie powielają wzorów rytmicznych disney’owskich rymowanek, ale stanowią mini-opowieści z morałem i przesłaniem. Wysoką jakość muzyczną, kompozytorską czy wykonawczą zapewnią najlepsi twórcy i artyści. Głosów w nagraniach użyczyły zarówno dzieci, jak i znakomici wokaliści-aktorzy polskiej sceny rozrywkowej, jak choćby Cezary Żak, Jolanta Fraszyńska, Kinga Preis, Mariusz Kiljan, Robert Gonera, Olga Bończyk, Damian Aleksander i wielu innych.

 

Formuła wszystkich opowieści polega na łączeniu fragmentów mówionych z piosenkami. Seria jest znakomitą propozycją dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym.

 

Dzięki takim nagraniom dzieci mają okazję zetknąć się z ambitną muzyką, co z pewnością w przyszłości zaprocentuje dobrym gustem i wrażliwością muzyczną.

 

Wydawnictwo cechuje forma wydawnicza najwyższej jakości – kolorowe digipaki utrzymane we wspólnej dla cyklu, spójnej szacie graficznej. W serii ukazało się dziewięć pojedyńczych tytułów, które w edycji limitowanej zapakowaliśmy w trzy boxy. W każdym zestawie znajdują się po trzy, kolejno numerowane płyty.

 

"Bajki z Szafy Żyrafy box vol. 1" zawiera tytuły: "Porwanie Dalmatyńczyków", "Zwierzęta Doktora Dolittle", "Przygody Tomka Sawyera.

 

W serii ukazały się również:

"Bajki z Szafy Żyrafy box vol. 2": "Bajka o Smoku Obiboku", "Księga Dżungli", "Pierścień i Róża".

"Bajki z Szafy Żyrafy box vol. 3": zawiera tytuły: "Mała Księżniczka", "Po cichutku", "Piosenki z Szafy Żyrafy".

 

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

3

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2011

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

BOX SET CD

Bonus

Bajki z Szafy Żyrafy vol.1: Porwanie Dalmatyńczyków, Zwierzęta Doktora Dolittle, Przygody Tomka S.

Comments

C.Żak, J.Fraszyńska, M.Kiljan, R.Gonera, O.Bończyk, K.Preis, J.Bończyk…

Kraj

Polska

Tracklista

Może spodoba się również…