Sklep

Braveheart [Original Motion Picture Soundtrack]
3 czerwca 2016
***Deleted*** Polish Blood
27 czerwca 2016

Torres Salsa Carnaval

30.00 

CD, Digipack

Pozostało tylko: 1

SKU: 5900672922318 Kategorie: , Tagi: , ,
artysta: Jose Torres
wydawnictwo: Luna Music
numer katalogowy: LUNACD231

 Krążek zatytułowany “Torres Salsa Carnaval” to esencja energii i radości, którą może nieść ze sobą tylko muzyka rodem ze słonecznej Kuby – Salsa.

W nagraniach odnajdziemy niesamowitą dynamikę i ekspresję tak charakterystyczną dla salsy, ale również momenty liryczne, nawiązujące do klimatu uliczek Havany znanych z Buena Vista Social Club. Usłyszymy kompilację tradycyjnych kubańskich brzmień i współcześnie brzmiących partii – zarówno instrumentalnych, jak i wokalnych. Wszystko to w doskonałym wykonaniu muzyków rodem z Polski i Kuby kierowanych przez Jose Torresa.

Utwory zostały zarejestrowane na żywo w czasie Carnaval de Salsa, międzynarodowego festiwalu salsy organizowanego corocznie przez Izę i Jose Torresów. Samo nazwisko Torres w tytule albumu ma znaczenie szersze, niż można byłoby się spodziewać – noszą je autorzy muzyki i tekstów wszystkich nagranych utworów. Kompozycje Jose, jego kuzynki, znakomitej kubańskiej kompozytorki i aranżerki Aliny Torres oraz mieszkającego w Havanie młodego, obiecującego instrumentalisty i kompozytora – siostrzeńca Jose – Fernando del Rio Torresa, są połączeniem wszystkiego, co w muzyce kubańskiej najlepsze.

 

TRACKLISTA:

 1. A Celia, mi son
2. Jamas te dije
3. La cuenta decisiva
4. Tema para una noche de Carnaval
5. Error de calculo
6. Tabu
7. My Darling
8. Tiki tiki
9. La riki
10. Dandole la vuelta al mundo
11. Ay Mama
12. Tremenda Guaperia
13. Jak brama

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2010

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

DIGIPACK

Kraj

Polska

Tracklista

Możesz lubić także…

Nie znalazłeś płyty? Napisz do nas