Migawka
25 grudnia 2018
Jak Nie Dzisiaj To Kiedy?
27 grudnia 2018

The 7Th Sword

19.00 

CD, Jewel Case

4 w magazynie

SKU: 0602557941173 Kategorie: , Tagi: ,
artysta: Era

20 lat temu, Eric Levi, francuski gitarzysta rockowy, a także twórca wielu soundtracków, zaprezentował światu swój nowy projekt pod nazwą Era. Pierwszy utwór Ery, kultowe już dziś "Ameno", był oryginalnym połączeniem elektroniki ze śpiewami chóralnymi. Dziś można by powiedzieć, że utwór był viralowym hitem, ale wtedy jeszcze nikt nie używał takiego pojęcia. Pod szyldem Era ukazało się ostatecznie 6 albumów, które rozeszły się na świecie w łącznym nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy!

 

Dla uczczenia 20-lecia działalności Ery, francuski kompozytor i wizjoner stworzył dzieło – "The 7th Sword", czyli siódmy album w dyskografii Ery. Na płytę trafił zarówno nowy repertuar, jak i kilka klasyków w nieco unowocześnionych wersjach – m.in. reinterpretacja "7 Seconds", wielkiego hitu Youssou N’Dour i Neneh Cherry, w 1994r., tym razem wykonane przez niezwykle utalentowaną syryjską wokalistkę Rachę Rizk.

 

Dla Erica Levi esencją płyty "The 7th Sword" są 2 premierowe utwory, w których również śpiewa Racha. Album zamyka niezwykle inspirująca wersja "I Believe" – utworu, który powstał prawie 2 dekady temu specjalnie dla papieża Jana Pawła II. Trzeci premierowy utwór jaki pojawia się na płycie to "I Fall For You", w którym gościnnie zaśpiewała Amoria. Na "The 7th Sword" znalazł się również remix "Ameno", a także remix popowego hitu "Kilimandjaro".

 

Wierny swojej filozofii na "The 7th Sword", Eric Levi po raz kolejny jest w stanie zaskoczyć odbiorców przekraczając muzyczne granice. "Moją główną intencją jest stworzenie idealnego soundtracku do wielkiego, epickiego filmu, który jeszcze nie został nakręcony" – wyznaje kompozytor.

 

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

LICENSE

Rok nagrania

2017

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

JEWEL CASE

Comments

Zagraniczna Płyta – Polska Cena

Kategoria

CD

Kraj

Zagraniczna

Tracklista

  • 1. Hurricane
  • 2. 7 Seconds
  • 3. Kilimandjaro (Brian Levi Remix)
  • 4. Ameno (The City Remix)
  • 5. I Fall For You
  • 6. Something Exciting
  • 7. Agnus Deorem
  • 8. Nomen Adore
  • 9. I Believe
Nie znalazłeś płyty? Napisz do nas