Sklep

Furia
17 czerwca 2015

The – 25 Years Of The Ex Convoy Tour

43.00 

DVD, Jewel Case

Pozostało tylko: 3

SKU: 0036172439997 Kategorie: , Tagi:
artysta: The Ex
wydawnictwo: Ex Records
numer katalogowy: EX 118V

The Convoy Tour – 25 years of the Ex to film o zbyt długiej trasie, zbyt wielu chwilach spędzonych bezproduktywnie w autobusie i wyrzutach sumienia związanych z tymże marnowaniem czasu właśnie. Film o energii, zerwanych strunach i tysiącach niewyobrażalnych kombinacji i o kombinatorach ich dokonujących. Ale przede wszystkim – film o niesamowitej muzyce.

Rok 2009 był rokiem wyjątkowym dla THE EX. Okrągła 30 rocznica podczas której wydarzyło się wiele, odbyło się kilka roszad personalnych, wydano kilkanaście genialnych albumów, zagrano 1371 koncertów.

Rok ten przyniósł również odejście G.W. SOK’a z grupy w której życiu uczestniczył nieprzerwanie od 29 lat. Ciężkie chwile, wyjątkowe rocznice, masa wspomnień – przed wejściem w następny nowy etap kwartet z Holandii postanowił zamknąć za sobą na klucz wszystkie niedomknięte drzwi, czego efektem jest chociażby niewydane dotychczas DVD nakręcone z okazji trasy wieńczącej 25 rocznicę grupy, dokładnie 5 lat temu.

Podczas europejskiej trasy grupy wraz z 25 zaproszonymi gośćmi wydarzyło się naprawdę wiele, sporo rytmów zostało połamanych, sporo ciał pląsających do ich muzyki skręconych w kostce lub innych anatomicznych częściach, multum pozytywnej energii i świetnej muzyki wylanej z głośników. A wśród uwiecznionych na taśmie podróżujących wraz z Exami znaleźć możemy między innymi włoskich rzeźników z ZU czy relatywnie nową grupę Iana MacKaye’a – THE EVENS.

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2004

Comments

Film dokumentalny

Kraj

Zagraniczna

Tracklista

  • 1. The Convoy Tour: 25 Years Of The Ex01:23:01
  • 2. Half The Battle00:10:43

Może spodoba się również…