The Eye Of Time
16 czerwca 2015
A Short History Of Rock Music In Ukrainian
2 września 2015

Age Of Adz

50.00 

CD, Ecopack

Pozostało tylko: 1

SKU: 0656605607726 Kategorie: , Tagi: , ,
numer katalogowy: AKR077

Szósty studyjny album Sufjana Stevensa , wydany 12 października 2010 roku przez Asthmatic Kitty . Był to pierwszy pełnowymiarowy album Stevensa w ciągu pięciu lat, od czasu premiery Illinois w 2005 roku.

Płyta zawiera intensywne wykorzystanie elektroniki wzmocnionej orkiestracją i czerpie inspirację z apokaliptycznego dzieła schizofrenicznego artysty Royal Robertson. Wykorzystanie przez Stevensa elektroniki oznaczało radykalne odejście od większości jego wcześniejszych prac – w szczególności od Seven Swans i Michigan . W przeciwieństwie do Illinois , teksty nie eksplorują wydarzeń, postaci ani scenografii, ale zamiast tego zajmują się tematami i emocjami na poziomie osobistym.

Krytycy chwalili intymność albumu, ale wielu było podzielonych ze względu na zmianę stylu, którą podjął Stevens. Niemniej jednak pojawił się na kilku listach "najlepszych 2010" – w tym w Paste , The New York Times i MTV . Komercyjnie, album dał Stevensowi najlepszą sprzedaż w swoim pierwszym tygodniu kariery i był jego najlepszym albumem do tej pory, osiągając najwyższy wynik na liście Billboard 200.

 

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2010

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

GATEFOLD CARDBOARD SLEEVE

Comments

Packaged in a gatefold card stock sleeve.

Kraj

Zagraniczna

Tracklista

Może spodoba się również…

Nie znalazłeś płyty? Napisz do nas