30:30

Dwupłytowa kompilacja podsumowująca trwającą ponad 30 lat karierę jedynego w swoim rodzaju zespołu The Pogues. "30: 30 The Essential Collection" to wyjątkowa składanka, bo nagrania na nią wybrali muzycy zespołu! Angielska, kapela dowodzona przez charyzmatycznego wokalistę Shane'a MacGowana, jak nikt na świecie potrafiła połączyć bezkompromisowość punka z pięknem muzyki celtyckiej. Dodając do tego silnie zaangażowany politycznie, nierzadko wręcz radykalny, przekaz. Takie połączenie dało The Pogues duży sukces w latach 80. i 90. XX wieku. W Wielkiej Brytanii kapela umieściła pięć albumów pod rząd w pierwszej dwudziestce notowania płyt. Doczekała się również wielu przebojów. Wszystkie najważniejsze piosenki The Pogues znalazły się na "30: 30 The Essential Collection". Są więc świąteczna "Fairytale Of New York", "Irish Rover", tradycyjna "Whiskey In The Jar", czy ukochana przez fanów "Fiesta".

 

Total [From Joy Division To New Order] – The Best Of

Ułożone w porządku chronologicznym najważniejsze utwory dwóch brytyjskich ikon rocka. Dodatkowo zawiera niepublikowany dotąd utwór New Order: Hellbent.

1. Transmission
2. Love Will Tear Us Apart
3. Isolation
4. She's Lost Control
5. Atmosphere
6. Ceremony
7. Temptation
8. Blue Monday
9. Thieves Like Us
10. The Perfect Kiss
11. Bizarre Love Triangle  (Shep Pettibone 7" Remix)
12. True Faith
13. Fine Time
14. World In Motion
15. Regret
16. Crystal
17. Krafty
18. Hellbent

The Very Best Of The Doors

Czterdzieści lat minęło od czasu, gdy zespół The Doors wkroczył na światową scenę rocka, wydając album “The Doors”.

Wprost trudno w to uwierzyć, ponieważ Morrison i spółka wciąż brzmią doskonale, ich muzyka wraz z upływem czasu nie straciła na wartości.

Czterdziesta rocznica to świetna okazja, aby przypomnieć sobie to, co miało największy wpływ na ogromną popularność kapeli – niekwestionowane do dziś przeboje!

 

The Story [The Very Best Of]

"Gold", "True", "Fight For Ourselves", "Only When You Leave" – to tylko kilka z wielkich przebojów z lat 80., które nagrała znakomita brytyjska grupa Spandau Ballet. Każdy z nich znajdzie się na kompilacji największych hitów zespołu, która ukaże się w październiku 2014 roku. Dodatkiem do niej będą trzy premierowe piosenki!

 

Składanka Spandau Ballet otrzymała znaczący tytuł "The Very Best Of Spandau Ballet: The Story". Zestaw ukaże się 13 października 2014 roku nakładem Warner Music Poland. Jest idealnym uzupełnieniem filmu dokumentalnego "Soulboys Of The Western World", w którym przedstawiono, jak ważną rolę formacja odegrała nie tylko w świecie muzyki popularnej, lecz również w kształtowaniu mody wśród młodych ludzi w latach 80.

 

Obok Duran Duran, Sade, Culture Club i Wham!, Spandau Ballet stanowili największą siłę w brytyjskim popie tej dekady. Single i albumy zespołu sprzedały się w ponad 25 mln egzemplarzy na całym świecie. Wspomniane na wstępie hity to już klasyki popu, zaś "Gold" emitowano bardzo często podczas igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

 

Po latach niebytu, Spandau Ballet powrócili na scenę w wielkim stylu w 2009 roku. Wyprzedali całą powrotną trasę koncertową. Krótko potem rozpoczęły się prace nad dokumentem "Soulboys Of The Western World", który będzie mieć brytyjską premierę 30 września w legendarnej Royal Albert Hall. Pięknym dodatkiem do filmu jest dwupłytowa kompilacja, na której jest chyba wszystko, co fan Spandau Ballet może chcieć. I więcej. A to "więcej" to trzy premierowe piosenki – "This Is The Love", "Steal" i "Soul Boy". Nie są to bynajmniej odrzuty z sesji bądź wykopaliska z archiwów, lecz utwory zarejestrowane specjalnie na potrzeby prezentowanego wydawnictwa, którym brzmienie nadał legendarny producent Trevor Horn, współpracujący ze Spandau Ballet już w latach 80.

 

The Best Of Busta Rhymes

The Best of Busta Rhymes to 18największych przebojów amerykańskiego artysty hip-hopowego Busta Rhymesa. Zawiera utwory z jego czterech platynowych albumów "Turn It Up (Remix) / Fire It Up" oraz dwie piosenki z 1991 roku LP A Future Without A Past nagrane z grupą hip-hopową Leaders of the New School.

Greatest Hits

Album kompilacyjny zespołu Ramones wydany w 2006 roku.
 
Płyta prezentuje najbardziej znane utwory grupy, czyli dwadzieścia absolutnych klasyków zespołu jak i całego rock’n’rolla !!
 

Very Best Definitive Ultimate Greatest Hits Collection

Dwupłytowy album kompilacyjny zespołu Faith No More wydany 1 czerwca 2009 roku w Wielkiej Brytanii, aby pokryć się z trasą koncertową zespołu .

Ten podwójny zestaw zawiera największe przeboje zespołu na pierwszej płycie, podczas gdy druga płyta zawiera boki i rarytasy.