To Be Kind

60.00 

2CD, Digipack

Brak w magazynie

SKU: 5051083079266 Kategorie: , Tag:
artysta: Swans
wydawnictwo: Mute Records
numer katalogowy: CDSTUMM364

Właśnie skończyliśmy nasz nowy album, kiedy to piszę jest masterowany. Będzie nazywać się "To Be Kind". Dostępny będzie na potrójnym winylu, podwójnym CD oraz 2xCD Deluxe Edition, które zwierać będzie także DVD. Album dostępny będzie także w formie cyfrowej. Zastanawiam się także nad wydaniem tego w formie USB/flashrdive (w specjalnym opakowaniu), z pełną, wysokiej jakości wersją materiału, który będzie mógł być odsłuchany w całości, bez przerw (album trwa trochę ponad 2 godziny).

Album został wyprodukowany przeze mnie, nagrany przez niezastąpionego Johna Congletona w Sonic Ranch, tu za El Paso w Texasie. Późniejsze dogrywki zrobiliśmy już w studiu Johna w Dallas. Próby rozpoczęliśmy na początku października 2013, a nagrywanie rozpoczęliśmy wkrótce po tym. John zakończył mixy w połowie grudnia.

Spora część materiału powstawała podczas naszej trasy na przełomie 2012/13 roku. Spora częśc z tego nabrała innych kształtów już w warunkach studyjnych.

The Swans to: Michael Gira, Norman Westberg, Christoph Hahn, Phil Puleo, Thor Harris, Christopher Pravdica.

Goście specjalni na płycie (wśród wielu innych): Little Annie  St. Vincent, Cold Specks, Bill Rieflin..

 

Fred Standart Prezentuje Jabole
16 czerwca 2015
A History Of Rock Music In Ukrainian
2 września 2015