Sklep

Krzysztof Komeda W Polskim Radiu [08] – Suplement

35.00 

CD, Digipack

Brak w magazynie

SKU: 5907812240387 Kategorie: , Tag:
artysta: Various Artists
wydawnictwo: Polskie Radio S.A.
numer katalogowy: PRCD 2256

„Krzysztof Komeda w Polskim Radiu vol. 8 – suplement” to ósma, kończąca serię płyta, zawierająca nagrania radiowe Krzysztofa Komedy. Na płycie usłyszymy:

 

* sześć nagrań z Rozgłośni Poznańskiej Polskiego Radia z przełomu lat 1956/57 słynnego Sekstetu Komedy, pierwszej formacji muzycznej naszego artysty;

* fragment występu tegoż Sekstetu podczas Międzynarodowego Festiwalu Młodzieży i Studentów w Moskwie w roku 1957;

* kompozycja „Fourth” w wykonaniu Tria Komedy z roku 1963;

* piosenka „Ja nie chcę spać” w wykonaniu Kaliny Jędrusik z towarzyszeniem zespołu Krzysztofa Komedy nagrana w Warszawie w roku 1967r;

* nagrania bonusowe: z filmu „Rozmary’s baby” w wykonaniu Mieczysława Kosza, oraz „Dwaj ludzie z Szafą” muzykę filmową w wykonaniu Orkiestry PRiTV w Łodzi p/d M.Debicha oraz bardzo interesująca rozmowa Magdaleny Konopki z Krzysztofem Komedą (nagranie z roku 1967r.)

 

Może spodoba się również…

Shepherd In A Sheepskin Vest
12 listopada 2019
The End [Deleted]
15 listopada 2019