The Fall Of Humanity
26 kwietnia 2019
Skins
6 maja 2019

Impulso

23.00 

CD, Digipack

Pozostało tylko: 1

SKU: 5902659800954 Kategorie: , Tag:
numer katalogowy: 5902659800954

Beata Drewniak – urodzona w Polsce, ale mieszkająca od lat na Wyspach Kanaryjskich wokalistka i … pilotka wycieczek. Czy będzie konkurencją dla Beaty Kozidrak? Swój głos szkoliła u coacha Celine Dion, nic więc dziwnego, że wielu upatruje się w niej prawdziwej divy, która łączy kulturę polską i hiszpańską. Dlatego w jej teledysku zagrał Conrado Moreno, który osobiście zaprasza do wysłuchania płyty.

 

Beata Drewniak ukończyła studia magisterskie na kierunku: Turystyka Międzynarodowa i Rekreacja oraz studia podyplomowe na kierunku: Coaching. Od najmłodszych lat łączyła swoje dwie pasje: muzykę i podróże. Uczęszczała do Opolskiego Studia Piosenki założonego przez Elżbietę Zapendowską, gdzie miała przyjemność współpracować z czołowymi muzykami polskiej sceny.

 

W wieku 17 lat rozpoczęła przygodę muzyczną na castingach do popularnych programów telewizyjnych takich jak „Idol”, czy „Droga do gwiazd”. Wtedy jednak okazało się, że chęć zwiedzania świata jest silniejsza. Rozpoczęła pracę jako rezydentka i pilotka wycieczek w Egipcie, Bułgarii, na Rodos, Korfu, by ostatecznie pokochać najbardziej Wyspy Kanaryjskie – Teneryfę, Gran Canarię, Lanzarote i Fuerteventura. Na tej ostatniej zadomowiła się na dłużej. Wyspa okazała się prawdziwym rajem. Poza piękną pogodą i przyrodą sprzyjającą twórczości, daje jej możliwość kontynuacji pracy jako pilot wycieczek oraz występów artystycznych.

 

Beata śpiewała w prestiżowych miejscach takich jak: Jameos De Los Verdes na Lanzarote, Las Salinas na Fuerteventura. Materiał na płytę stworzyła wspólnie z Gersonem Galvan – wokalistą z Wysp Kanaryjskich oraz wokalistką Yessicą Milan Rosa z Madrytu. W 2017 r. uczestniczyła w warsztatach wokalnych z coachem Celine Dion – Gregiem Enriquez i divą hiszpańską – Lilianą Aracil. Ta europejska współpraca zaowocowała przebojami w języku hiszpańskim, wśród których znalazły się: „Dónde Irán, Dónde Irás”, „No Tengo Miedo” i „Quiero volver”.

 

Jej piosenki i teledyski miały już okazję zaistnieć w mediach kanaryjskich. Wielu zaczęło upatrywać się w Beacie prawdziwej divy. Ukaże się płyta z romantyczną muzyką oraz teledysk z udziałem Conrado Moreno.

 

TRACKLIST

01. Intro

02. Donde Iran

03. No Puedo, No Quiero

04. No Tengo Miedo

05. Mil Palabras

06. I Se Hace Realidad

07. Dejame Sentir

08. Quiero Volver

09. Como Quisiera

10. No Puedo, No Quiero/plusz

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2018

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

DIGIPACK

Kraj

Polska

Tracklista

Może spodoba się również…