Play Again
16 czerwca 2015
A Short History Of Rock Music In Ukrainian
2 września 2015

Gyromancy

53.00 

Book + 3″ CD

Pozostało tylko: 5

SKU: 0790377019520 Kategorie: , Tagi:
wydawnictwo: Thrill Jockey Records
numer katalogowy: THRILL 195

Thrill Jockey z dumą prezentuje Gyromancy, najnowszy z naszej serii limitowanych pakietów książka + CD. Po wydaniu Daniel A.I.U. Higgs Atomic Yggdrasil Tarot i Aki Tsuyuko's Hokane mamy nową kieszonkową edycję do serii. Gyromancy to książka w miękkiej okładce o wymiarach 4" x 6" w idealnej oprawie, zawierająca grafiki Roberta A.A. Lowe'a i Rose Lazar. Do książki dołączona jest specjalna 3" płyta CD z muzyką Roberta A.A. Lowe.

 

Robert Lowe był członkiem zespołu 90 Day Men, a obecnie gra muzykę pod nazwą Lichens. Jest absolutnym punktem odniesienia w chicagowskiej społeczności muzycznej i artystycznej. Rose Lazar prowadzi własną firmę produkującą ręcznie drukowane towary o nazwie The Great Lakes Goods.

 

Gyromancy przygląda się przeszłości, neo starożytności, magii rytualnej i wzornictwu. Książka reprezentuje senny spacer przez naturę i wszystkie jej wpływy. Powtarzanie obrazów utrzymuje cię w świadomości cyklicznych wzorców, które przedstawia nam natura. Dajemy się wciągnąć w te wzorce, nie zauważając ich, aż do momentu, w którym musisz się zatrzymać i przyjrzeć im dokładniej. Gyromancy jest próbą takiego spojrzenia.

 

Muzyka skomponowana do obrazów w książce jest właśnie po to, aby to zrobić. Aby dodać kolejny wymiar do świata, który zamieszkuje jej strony.

 

Muzyka została stworzona w domu poprzez syntezę organiczną, która wprowadza aspekt science fiction do naturalnej magicznej estetyki, tworząc obcy krajobraz, który jest nam dobrze znany.

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

2

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Kraj

Zagraniczna

Tracklista

  • 1. Psygning Off00:15:04