Black Water [Flexi Lps]
12 października 2018
Bardowie I Poeci – Bertolt Brecht
15 października 2018

Stranger Ep

88.00 

LPEP, 12″, 45 RPM, Limited Olive and Oxblood Swirl Vinyl

2 w magazynie

SKU: 0714270692635 Kategorie: , Tagi: , , ,
artysta: Dumb Numbers

We wrześniu 2015 r. The Lemonheads zaprosili nas do przyłączenia się do nich podczas krótkiej trasy po Zachodnim Wybrzeżu. Tydzień przed planowanym wyjazdem nasz perkusista, Murph, musiał odejść. Bonnie i Steve już kupili swoje loty z Melbourne do Los Angeles, więc chcieliśmy zagrać w te koncerty, ale myśl, że spróbujemy znaleźć innego perkusistę, który mógłby naśladować Murpha, po prostu nas zniechęciła.

Zamiast tego poprosiliśmy Anielę Perry, aby dołączyła do nas na elektrycznej wiolonczeli, aby uzyskać bardzo wolne, kinowe i otwarte interpretacje "naszych piosenek". Wszyscy bardzo lubiliśmy grać na tych koncertach i doświadczać piosenek otwierających się, z przestrzenią, aby się rozciągać i oddychać i być tak długo, jak chcieli. To było bardzo wyzwalające doświadczenie, tyle miejsca na improwizację z nocy na noc.

Po trasie postanowiliśmy to wszystko udokumentować, więc zarezerwowaliśmy studio Toshi Kasai w Los Angeles i nagraliśmy nasz koncert na żywo.

Wraz z epickim bębnieniem i perkusją legendarnego Dale'a Crovera (Melvins), powitaliśmy również pw naszej rodzinie Thor'a Harris'a (Swans), który dodał rurowe dzwonki, gongi i dodatkową perkusję do naszej nowej wersji "Without".

"I Am Nothing" nie jest coverem Electric Wizard, ale raczej bierze swoją nazwę od słowa mówionego przez inną utalentowaną przyjaciółkę z Melbourne, Elissę Rose, która dodała swoją poezję do improwizowanej sekcji instrumentalnej, którą zaczynaliśmy każdego wieczora.

 

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2017

Dźwięk

STEREO

Kolor

COLOUR

Nagrane strony

2

Rozmiar

12"

Prędkość

45 RPM

Gramatura

140 GRAM / 12"

Comments

Olive and Oxblood Swirl Vinyl

Kategoria

LP

Kraj

Zagraniczna

Tracklista

  • A 1. I Am Nothing / Sometimes
  • B 1. Without / Dissolution
Nie znalazłeś płyty? Napisz do nas