The Best Of
23 listopada 2018
Raise Vibration
27 listopada 2018

D.N.A.

38.00 

CD, Digipack

5 w magazynie

SKU: 5903240167371 Kategorie: , Tagi: ,
artysta: Ewa Szlachcic

Ewa Szlachcic to utalentowana wokalistka, kompozytorka i aktorka. Zadebiutowała w 1. edycji „The Voice Of Poland”, a następnie albumem wydanym z zespołem Way No Way. Jest również laureatką Międzynarodowego Festiwalu Carpathia i zdobywczynią Grand Prix prestiżowego festiwalu Pejzaż Bez Ciebie. Obecnie związana jest z Teatrem Rampa.

 

„D.N.A.” ukazuje wokalistkę w całkowicie nowej i odważnej odsłonie. Utwory na płycie to zapis przeżyć, doświadczeń związanych z podążaniem wokalistki własną drogą – nie tylko artystyczną, ale i życiową. Zapewne w warstwie tekstowej wiele kobiet znajdzie tu fragmenty historii z własnego życia. Tworzą one rodzaj opowieści o wzlotach, upadkach życiowych i miłosnych, które przeżył każdy z nas.

 

Natomiast w warstwie muzycznej „D.N.A” zaskakuje przebojowym rytmem, porywającą pulsacją bitów, a przede wszystkim produkcją muzyczną. Materiał został wyprodukowany przez topowych młodych producentów: Mikołaja Trybulca z Linii Nocnej i Piotra Gozdka.

 

To nie wszystkie niespodzianki, jakie usłyszymy w warstwie muzycznej albumu, spotkamy tu m.in. fińskiego producenta – Jarana Hereid, Kovalczyka oraz Piotra Bogutyna i Filipa Kuncewicza. Pierwszym singlem promującym „D.N.A” jest przebojowy „Hola, hola” do którego słowa napisała Patrycja Kosiarkiewicz. Album ma szansę zaskoczyć każdego, kto śledzi obecne trendy w światowej muzyce.

 

TRACKLIST

01. Ametyst

02. Kawa i sól

03. Hola, hola

04. Czytaj mnie

05. Firefly

06. D.N.A.

07. Bezpieczny ląd

08. Ego

09. Przypływy, odpływy

10. O nas

Rok wydania

Nośnik

Nośnik [ilość]

1

Rodzaj wydania

ORIGINAL

Rok nagrania

2018

Dźwięk

STEREO

Opakowanie

DIGIPACK

Kategoria

CD

Kraj

Polska

Tracklista

Nie znalazłeś płyty? Napisz do nas